Tyutyu bá' Creative Commons License 2009.08.26 0 0 4650

Hát lehet hogy adsr remek kolléga ahogy irod GT, de azérrt maradjunk annyiban hogy gyakorlatilag a foroum nyilvánossága elött gynusított meg lopással, és szerintem ez minimum kicsit durva.

idézem : "En biztos be is jelentettem volna. Lehet, vki hianyolja a dolgait. Ti orulnetek, ha az eltunt szintitek 10ezerert fent lenne a neten?)"

 

remek kolléga, szar ember, aki még ráadásul oda is irja a végére, hogy ő nem érzi rrosszul magát a dologtól, simán lopással gyanusítgat, és még jól is érzi magát, majd miután meggyanusít, és a másik becsületébe gázol, nagylelküen közli, hogy lehet a másiké az utolsó szó

 

hát ez aztán igazi nagylelkü, rendes dolog

 

egyébiránt szerintem rendben volt a hirdetés : nyilván nem irok tel. számot, mikor tudom hogynagyon nagy az érdeklődés, 87 érdeklődés volt 2 nap alatt, ezt azért macerás telefonon bonyolítani, főleg, hogy ezek többsége bp.-i, én meg nem, úgyhogy még azt is megszerveztem, hogy valahol Bp-n ki lehessen próbálni a cuccokat, lehet hogy a 87 emailból, volt nehány amelyiket nem válaszoltam meg, ez ekkora forgalom mellett szerintem belefér, és senkinek sem igértem semmit,(!) mindenkinek azt mondtam, hogy aki elöbb odér, azé a dolog

 

amúgy meg legyünk öszinték :jó pár ember remek cuccokhoz jutott olcsoért, és szerintem ezért nem ilyen adsr tipusú basztatások járnának

ez egy ilyen ország: ahelyett hogy az a pár ember örömködne, ehelyett az ilyen irigy köcsögök lopással gyanusítgatnak

 

remélem 1x összefutok vele és pofánvághatom, csupán ezért az egy mondatért

 

most tényleg befejeztem