Tyutyu bá' Creative Commons License 2009.08.25 0 0 4637

na kedves emberek! a cuccok nem lopottak, nem autórol leesettek, azok mindegyike Magyarországon általam vásárolt eszköz

örülök, hogy ilyen jól szórakoztatok azon, hogy egy csomó hangszeremtől - melyekhez mindenki elhiheti elég szorosan kötödtem - kénytelen voltam, hangsúlyozom KÉNYTELEN voltam ilyen nevetséges árob megszabadulni. ennek egyetlen oka van (bár nem tartozik azokra akkik ezen jót écelődtek) : rettenetsen gyorsan kellett a pénz, hogy miért az senkire sem tartozik. pontosan ismerem ezek értékét, mivel sokáig használtam őket, de sajna vannak olyan helyzetek, amikor nem nagyon lehet válogatni az eszközökben! ennyit erről. különösen "szimpatikus" az "autóról leesett" meg egyéb szellems beszólás. mondhatom roppant vicces emberek vagytok, hogy gúnyt űztök más - korábbi (akár ismeretlen) zenésztársatok - általatok nem is ismert szorult helyzetéről. egyébiránt : VSound nevü érdeklődőnek is megmondtam, hogy sajna ilyen árak mellett azé a hangszer, aki előszőr fizert, hiszen éppen ez az akció célja, hogy lehető leghamarabb pénz legyen belőle, min ebben a probléma? igyekeztem mindenkinek válaszolni.

"adsr" nevű faszkalapnak pedig üzenem : te egy igazi nagy büdös paraszt vagy, remélem egyszer te is kerülsz ilyen helyztebe és akkor majd egy másik hozzád hasonló büdös bunka állít rólad ilyeneket, ez a lopott cucc duma igazán szellemes

 

megmaradt még néhány eszközöm, de már azokat nem árulom tovább. (mivel a szükséges pénz összejött)  inkább elhozom, és kidobom a kukába mint ilyen

ennyi  tetüt alakoknak mint pl. te is vagy akármennyi pénzért is eladjam

hülye fasz