kapjabeazösszesfiu Creative Commons License 2009.08.25 0 0 186
Sziasztok!
Már alig vártam hogy valakinek leirhassam a problémámat.Ami lényegében nem is lenne szörnyű hogy ha nem úgy élném meg hogy egész nap a lakásban gubbasztok szerelmes zenét hallgatok sírok nem eszek rendesen sőt különböző drasztikus dolgokat próbáltam ki például hánytattam magam.Mindezt azért mert beleszerettem egy fiuba 9 hónappal ezelőtt.Akkor még a barátommal voltam frissen jöttünk össze de ő már bemutatott egy két barátjának és akkor láttam meg a Viktort az én barátom Kornélnek hívják amúgy. Már akkor is megtetszett a Viktor és szimpatikus is volt de igazábol nem vallotam be magamnak hogy mit is érzek iránta igy még együdt maradtam a Kornéllal.Aztán ahogy elég sokat voltam Kornéllal és a barátaival egyre több időt is töltöttem Viktorral és a végén teljesen lelkitársakká váltunk szinte minden estét elbeszélgettünk amig a barátom a többi haverjával volt.Teltek multak a napok és szalagavatóra voltam hivatalos ahova direkt mondtam a barátomnak hogy a barátnőimmel szeretnék menni mert egy kiscit kiszeretnék rugni a hámból.Beleegyezett.Kicsit iszogattunk a csajokkal és amire a szalagavatóra értünk már elég ittas állapotba voltam amikor megláttam a Viktor.Egyböl neki estem hogy biztosan a Kornél küldte ide hogy kémkedjen meg stb.Ő csak tiltakozott.Eltelt az este majdnem vége volt a bulinak amikor emgláttam a Viktort egyedül fennt felmentem hozzá és csak csendben leültem.ŐŐ is részeg volt egyszer csak ebszélgetni kezdtünk emberekröl teljesen megnyiltunk egymás előtt és nem törődve a sok emberrel csókolóztunk.Másnap szakítottam a barátommal de nem mondtam el neki hogy a Viktor miatt.Utánna sokáig nem futottam össze Viktorral.Rosszul éreztem magam a történtek után és őis bűnösnek érezte magát mivel a legjobb barátját csaltam meg vele.Aztán többször találkoztunk de csak bulikba és mint barátok váltottunk pár szót ugy tettünk mintha semmi sem történt volna köztünk.Aztán egy buliba összegabalyodtunk és elég extrém helyszinen egy játszótéren lyukadtunk ki és csókolózni kezdtünk,vadul...már majdnem szex lett belőlle amikor megjelentek emberek gyorsan összeszedtük magunkat és visszamentünk a buliba.Másnap én e-mailekkel zaklattam egy héten keresztül megis beszéltük hogy strandra fogunk menni együdt végül lemondta én nagyon szomoru voltam.Következő héten ismét összefutottunk egy buliba megbeszéltük h elfelejtjükk azt ami volt.Megkérdeztem egy hirtelen ötlettől vezérelve hogy tecceek e neki és azt mondta hogy mi történik ha azt mondja hogy igen és mi hogy ha azt mondja nem.Közöltem vele hogy egyiknek sem lessz semmilyen következménye.Azt mondta hogy igen.És adott egy szájrapuszit.Repdestem az örömtöl másnap MSN-en is rendesen elbeszélgettünk és megbeszéltük hogy vasárnapnálam alszik.Végül nem jött el mert 11 re este ért haza és már nem akart zavarni.Megkért hogy szerdán mennyek abba a buliba ahol ő lessz és ott "pótolunk".Elmentem a buliba és életem legszebb estéje volt.Felvállalt csókolóztunk táncoltunk.Másnap irtam neki MSN-en és már nem irt vissza.Utánna végre visszairt és megbeszéltük hogy nálam alszik másnap.Másnap találkoztam vele odamentem hogy nálam alszik e azt mondta igen de még megbeszéljük emrt ugyis összefutunk.Néztem a tüzijátékot hátranéztem még ott volt:).Visszafordultam megint a tüijáték végén és eltünt. Hajnali egyig vártam rá hiába.Azóta nem irt MSN-en sehol sem keresett én állandóan zaklattam de már arról is letettem mert ugysem irt vissza.Végre vissza irt arra az üzenetemre hogy Viktor miért csinálod ezt?- azt irta csak annyit h -Mit?.És ennyi.Mondtam neki hogy gondolkozzon el és nyissa fel a szemét hogy mit tett velem és majd akkor irjon.Most itt tartok.Nagyon hiányzik ugy érzem elveszítettem.Hallani akarom a hangját,érezni a csókját a közelségét csak a közös partyfotónkat nézegetm mindig és a régi naplózott beszélgetéseinket.Nagyon rossz nekem igy nélküle.kérlek segítsetek hogy mit csináljak.Elég tapasztalatlan fiu és félénk is de 18 éves már.Én 17 vagyok. Köszi a segítséget Sziasztok