Törölt nick Creative Commons License 2009.08.20 0 0 184
Hali


Van egy kérdésem, illetve szerelmi problémám, ha esetleg valaki elmondaná a véleményét, az jó lenne.
Én 25 éves lány vagyok. 2 éve ismertem meg egy fiút, azóta kb 3-szor találkoztunk egy bizonyos eseményen(mikor történt egy kis petting, de szex még nem volt). Amúgy meg telefonon szoktunk beszélni, de azt sem túl sokat, illetve ő nem nagyon szokott felhívni, hanem inkább én őt. Mindig megbeszéljük hogy na akkor most találkozunk, akkor ő úgymond visszalép, s azt mondja nem ér rá. Aztán én nem keresem egy darabig, s akkor ő megint el kezd hívogatni, s már kb fél éve azt mondja hogy szeret. S hogy ezt nem csak úgy mondja.
Szóval szerintetek mennyire lehet igaz, az hogy szeret? De közben meg nem akar találkozni, mert mindig arra hivatkozik hogy messze lakom(kb 200km), meg hogy dolgozik! Mi ez az egész??!!
Én szinte az első pillanattól imádom őt (ezt elvileg ő is tudja), pedig próbálom leplezni.
Adjatok már valami tanácsot, hogy mit tegyek??
Próbálom igazából elfejteni, mert ennek így semmi értelme, de sajna nem tudom ki verni a fejemből őt. Mással való ismerkedés sem megy, mert őt keresem mindenkiben. Pedig igazából alig ismerem, de mégis megveszek érte.