Éva54 Creative Commons License 2009.08.17 0 0 1341

Kedves 5.emeleti kutyus lakótárs!

Majd ha az Ön fejére pisil egy kutya és előtte pedig a fehér ágyneműjére, akkor majd beszélgessünk az Ön stilusáról is.

Foggalma sincs, hogy hány éves vagyok és nem vagyok nagyot látó, tehát nincs szükségem nagyitóra. Ne sértegessen. Lehet, hogy a mennyiség nem volt liter, de igen büdös volt. Nem a teraszomat rongálta, hanem a ruháimat és történetesen a fejemen landolt másodszor. Amiről nem az állat tehet. Annak kell a dolgát végezni.

Nem ebben lelem az örömömet, mert ez csak bánatot okozott. SAJNÁLOM, HOGY ÉLEK MÉG ÉS NEM VAGYOK MAGUKKAL EGYKORÚ. Nem bántottam senkit, három felnőtt gyermekem van, de a Hölgy volt az aki reklamált, amiért merteml szólni, mert ő szerinte ez bármikor előfordulhat. Ezzel együtt kell élni? Mert hogy a viz lejött az csak mellékes, de azért hogy lepisilnek, az azért tulzás.

A nád pedig nem zavar, csak nem tudom milyen szag lehet  ott ahol a kutya rendszeresen odapisil a nádra többször is.

Senki nyugalmát nem zavartam, főleg nem az Önét, aki egyébként??????????Vagy talán Ön a kutyatulajdonos???

Semmit nem vártam, csak annyit, hogy elnézést kérnek, nem pedig felháborodnak amiért szóltam. Erre tanu van, hogy a vitát nem én kezdeményeztem. Egyébként rájöttem időközben, hogy van más fórum ahol ezt le lehet rendezni.

Üdvözlettel:

Éva

Előzmény: 5.emeleti kutyus (1324)