ejropalepke Creative Commons License 2009.08.17 0 0 7634

Jelen, jelen, s persze, persze! Nem erre tettem be ferdeszemesek szerkesztette jeleket? S lehetne nem?

Jelzem, ez cseppet elmerengtet, egy Teve, mely keszegekkel tehetetlenkedett. S ez lenne erstebetves pecses?

De legyen letztebetves, verje stejn, nekem ez esetben es Teve kell(ene).

S persze kedveskedj kebleseknek, nem erre tettem jegyzetet, nem pettyesen fejeztem nembe, mely szenvedtet, de erre nem es vesztegetek betveket, elrejtem lelkembe, mely rettenetesen terjedelmes befele, ezt esmerned kell, mely deep keblesek lelke.

 

Este elmentem egy remek kertes helyre, mely jelenleg egyetlen kellemes hely szertevert telephelyemen, melyen ezerrel "tereprendeznek".

E helyen vegyes emberekkel csevegtem elegyeseket, meg nyeltem jeges levet.

Fekete este lett, sternekkel tele menny, melyre egy kedvenc hely, Tettye fel lett keresve. De jej! Tettye tele vermekkel, hegyekbe emelve feld, cseppen lett, nem estem verembe. Elkeseredve lesem, mely lett telephelyem, melyet kedveltem.

 

S ezt es el kell csevegnem, meleg hetekben rendszeresen lesz egy szemrebbenet, melyen egyszerre felneszelek: ez szeptembersmell.

Kedvelem szeptembert, de ez esetben cseppet meglegyez egy kellemetlen keserv, meleg heteknek befellegzett, nemmessze deres lehelet.

Előzmény: PuPu (7630)