szancsiii Creative Commons License 2009.08.11 0 0 1001
Egyszerűen felháborító ez a közös költség-re való felhívás! Komolyan mondom, hogy botrány, megint a hülye nem fizetők miatt szívunk!!!! nehogymár én fizessek előre meg azok akik még velem együtt eddig is normálisan fizettek mindent, de most komoylan, ez egyszerűen nevetséges!!! keressék meg a nemfizetőket , nem érdekel hogyan, értesítsék ki őket arról h fizetniük kell, hajtsák be rajtuk a pénzt, nehogymár még mi fizessünk előre, hát mi a f*szt képzelnek rólunk, hülyék vagyunk vagy mi? aki nem fizet, adják el a lakását, lesz*rom, de belőlünk több pénzt nem fognak kicsikarni annál amit amúgy is fizetünk nekik. és ráadásul így se keveset!!! majd még biztos előre fizetek azért, hogy megint megússzák az idióták én meg majd a végén szívjak mert előre fizettem, aztán hirtelen majd eltűnik az a pénz is! hát nem. amit kell azt én befizettem és be is fogom fizetni, de nem vagyok én hülye h előre fizessem amit nem kell. ez nem az én dolgom és kész.  minek vesz lakást egyébként is egy  ingyenélő idióta? szálljanak már magukba ezek az emberek, és tanulják meg mi az a tisztesség , nehogymár mindent mi fizessünk helyettük aztán meg röhögjenek egy jót rajtunk, h velünk mindent meg lehet tenni de tényleg!!!! mi azon olyan k*rva bonyolult h előkerítik a nemfizetőket, baszki csöngessenek be hozzájuk egyenként és követeljék a pénzt amivel lógnak, és NÁLUK kapcsoljanak ki minden szolgáltatást, nehogymár még mi szívjunk emiatt!!!!!!! az elműnek meg mindenki maga fizet, úh azt gondolom nem fogják a lakásokban kikapcsolni. mi azon olyan k*rva bonyolult h felhívást írni , felhívni őket, vagy egyenként becsöngetni a hülye ingyenélő majmokhoz? ez lenne a közös képviselet dolga. nem mindig csak azon kell gondolkozni h hogyan csikarjanak ki belőlünk pénzt , mert nekik ez a legegyszerűbb, csak kiraknak egy cetlit a falra, aztán jó néhányan beveszik ezt a maszlagot... itt az idő h felálljonak az irodájukból és kerítsék elő szépen azokat akik miatt a becsületes emberek szívnak -már megint-. EZ UGYANIS A DOLGUK. a zajvédő falat meg intézzék el sürgősen, mert április óta ígérgetik, és csak a seggükön ülnek. jah és vszínű még semmit nem tettek az ügy érdekében. a becsületesek csak fizetnek, fizetnek, a nemfizetők meg csak röhögnek és röhögnek, a közös képviselet meg csak hajtja vagy hajtaná be a mi (becsületesek) pénzét, ahelyett h a nemfizető ingyelélő bagázst kapná el. javaslom h talán ne felszólításokkal és irodából irányítva tegye ezt, mert ha még nem vették volna észre, ez nem vezet semmire. megint mi szívunk. mióta beköltöztünk , csak szívunk....