frici608287 Creative Commons License 2009.08.05 0 0 22478
Odáig el kellene jutni, hogy ha a start-felelős azt mondja, hogy VÁRAKOZÓ ÁLLÁSPONT van per pillanat, netán NEM ERESZTÜNK, vagy ELHALASZTJUK A GYŰJTÉST, ÉS VELE PÁRHUZAMOSAN A FELERESZTÉS NAPJÁT, akkor azt a tagság fogadja el, mert a döntés a tagság érdekében született.!!!!!!!
Aki a helyes döntések sokaságát hozta már az évek során, annak a szakértelmét senki nem kérdőjelezi meg, vagyis nagyobb a bizalom e téren.
Csak ezt el kell érni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Velem is üvöltözött - mint már itt is leírtam - 2001-ben az akkori egyik tagszöv.-i vezető az ominózus országos katasztrófa napjának reggelén.
Én meg leépítettem, mondtam Neki , hogy én viszem el a balhét, nem Ő!!!!!!!!
Aznap estétől aztán soha egy szó nem jött ki a száján ilyen ügyben.
A 14-es Tagszöv. akkor is megmutatta, hogy lehet másképpen is csinálni.
Meg azóta már néhányszor újra, meg újra.
Azóta adnak is a véleményünkre sok helyen, még a Szövetségben is.
De ezt el kellett érni!!!
Nálunk aki háborogni akar, az hozzám van irányítva!De kevesen kockáztatják meg, hogy nálam háborogjanak!!Aki megpróbálta, az általában nem nyert hangszórót!!!
Finoman fogalmaztam.Mint szoktam mondani nem kényszer a bableves!
Ha nem tetszik, lehet máshol galambászni!!!!!Hozzáteszem, hogy ebben a tagszöv.-ben még általános nézet (ebből a szempontból) a háborgósabb fajta galambászoknál is, hogy nem vágynak máshová, mert itt vigyázunk a galambokra!
Természetesen amennyire lehetséges!Nem hazárdírozunk olyankor, amikor semmi esély nincs arra, hogy meg lehessen ÚSZNI!!!!!!!!!!!!
Az idei évben egyetlen egy katasztrófa sem volt meglepetés!!!!!!!!
Nagyon nagy esély volt rá!!!!!!!!!!!!!!!!
Miről beszélünk???????????????????????
Mi nem kockáztatunk csak azért, hátha egyszer megússzuk!!!!!!!!!!
Idén egy versenyt mi sem rendeztünk meg, többet pedig elmozdítottunk más napra.
És mennyivel lettünk szegényebbek????????????????
És azok akik hazárdíroztak, azok mennyivel lettek "faszább" gyerekek?????
Ez költői kérdés volt, választ mindenki tartsa meg Magának!
Előzmény: LöSZöS19 (22471)