hell0504 Creative Commons License 2009.08.02 0 0 178
Ilyen nincs szerelmes vagyok !
Sziasztok... nem tudom eldönteni , hogy szeret-e vagy nem, nagyon zavarodott ez nekem...4 év van közöttünk és már eléggé rég óta ismerjük egymást ... vagyis inkább ő ismer engem ..hisz 4 éves volt amikor én születtem és már kis csecsemő korom óta ismer ..mostanában megszakadt a családunk között a kapcsolat már jó 2 éve nem láttam , utoljára az apukájának a temetésén voltunk és azóta nem is nagyon tartjuk a kapcsolatot .Az apja halála után rá 1 évre jött meg az esze újra elkezdte a sulit amit abba hagyott,gondolom eléggé megviselhette a apukájának a halála épp úgy mint engem mert nekem az ő apukája olyan volt mintha az én második apám lett volna ... Én régen amikor még kicsi voltam 8 éven keresztül szerelmes voltam belé mi előtt meg nem halt az apukája... azóta 2 év telt el és én elkezdtem vele beszélgetni msn-en és nagyon jól kijöttünk ott , elmondott nekem mindent és én is neki ...és egy csomószor volt féltékeny , és észre vettem , hogy engem is próbált féltékennyé tenni ... egyik nap csak szórakozásból megkérdeztem tőle hogy : you love ? -és azt mondta rá , hogy :-big love , very big love ! itt hirtelen nem is tudtam vissza válaszolni , másnap megkérdeztem tőle , hogy mit szeretne velem csinálni .... és elkezdte írni , hogy : szeretni , randizni , smárolni , szeretkezni , csókolni , puszit adni , velem aludni ... és utána ahogy ezeket leírta megkérdeztem tőle , hogy velem kapcsolatban van valami elképzelése de most komolyan ? és azt mondta van , és hogy nagyon szeretne már látni meg szeretne velem lenni de ha nem is jönnénk össze akkor nagyon jó barátok leszünk , és , hogy nem kell félnem mert ő nem akar át verni engemet és , hogy ne féljek ... utána mondtam neki hát jó akkor találkozzunk ... jó meg is beszéltük , hogy mikor hol... felkeltem elvégeztem a dolgomat , megkérdeztem a barátnőmet , hogy nem e jönne velem mert ha mégse jönne el akkor ne legyek egyedül ... És a barátnőm igent mondott jó csak nekem pont a fodrász is az nap volt ... barátnőm lemondta , hogy nem tud jönni , utána még msn-en beszéltem vele , hogy lehet , hogy nem tudunk találkozni , hogy majd felhívom , jó , mondta , utána ő elment ki a haverjával egy térre és ott voltak , anyuék már nem nagyon akartak elengedni egy üzlet melletti játszótérre így hát elmentem aludni a nővéremhez és ő pedig elengedett ... A nővéremnél felhívtam , hogy hol és mikor ... A nővéreméktől nem volt messze az a játszótér ahol találkoztunk , és volt egy zebra ahol át kellett menni amikor már a zebra közepénél tartottam elkezdett csörögni a telefonom ismeretlen szám ... a haverja telefonjáról hívott amire fel vettem kinyomta , de oda értem megálltam az üzlet előtt , hogy elrakjam a telefonomat és az üzlet melletti játszótér fele indultam el .. és egyszer csak egy ismerős hangot hallottam meg hogy itt vagyok ... ott ültek a hintában , a haverjával , mondták külön-külön , hogy szia-szia mondom sziasztok én jó 1 m-re tőle megálltam és utána kérdezte meg , hogy nem jössz ide hozzánk ... utána felállt adott puszit mondta , hogy rég látott , utána mondja a haverjának , hogy ő üljön be a kocsiba mi pedig le ülünk a padra beszélgetni ... hát el beszélgettünk egy 20 percig egy két dolgok utána jött vissza oda hozzánk a haverja is a padhoz mert már szétunhatta az agyát... és elkezdtek jönni a haverjai is , és a végén már egy padnál ültünk úgy , hogy 6 fiú 1 lány vagyis én egyedül lány! Hát eléggé rosszul vagyis furán éreztem magam közöttük mert én nem így akartam , hogy ott vannak körülöttünk 5-en hanem kettesben de nem sikerült de amíg nem jöttek oda hozzánk a haverjai állandóan zavarban volt meg próbált átölelni de nem nagyon ment neki állandóan járt a lába és a keze is ... mindig nevetett utána a haverjaival kimentünk valami hídhoz ott még úgy mindenkivel elbeszélgettem egy kicsit pár szót , olyan éjfélkörül megkértem őket , hogy inkább vigyenek haza haza vittek másnap este megkérdeztem , hogy most mi lesz azt mondta , hogy nem tudja maradjunk barátok ? mondom neki oké, mert én se voltam benne biztos.... pár nap múlva a következő héten ,(mert minden nap beszéltünk)megkérdezte tőlem hogy nem e találkozunk valahol...mondtam neki találkozhatunk persze ... utána megbeszéltük mikor... sajnos nekem nem lett volna jó így hát le mondtam... nem tudom megharagudhatott rám és én megkérdeztem , hogy miért akarsz velem találkozni ? azt válaszólta rá , hogy szerinted?... és itt nem tudtam eldönteni , hogy mire értheti... pár nap múlva elmondtam neki , hogy mit érzek iránta és nem tudott rá válaszólni azóta is beszélgetünk de már nem annyira mint régen de nem tudom miért... és minden nap meg csókolnám meg meg ölelném... de ha még nagyon jó barátok is leszünk sajnos nem hiszem , hogy eltudnám felejteni hisz majd minden nap fogunk találkozni az állomáson . És mostanában már több mint 3 napja nem írok neki és nem bírja ki , hogy ne beszéljen velem ha még pár szót is de beszélgetünk ... és többször is mondja , hogy engem nem hívsz el sétálni vagy ki a tóhoz ... de ha ki hívom akkor meg mindig vagy valamelyik haverjával van vagy nincs a közelben ...
És nem tudom eldönteni , hogy lehetne közöttünk valami, amit én nagyon szeretnék, csak nem tudom , hogy ő szeretné e ?