Robzon Creative Commons License 2009.07.29 0 0 31594
Most jut eszembe: hetfön akadtam ki. Bazmeg, hä nagyon merges lettem, vagy milyen. Elkeseredett? Vagy meglepett. Nem is tudom megfogalmazni, hogy mi volt, de az nagyon.
Csinälom a kezdö csoportal az edzes vegi "köredzes" jellegü "workout"-ot, aztän olyan is volt benne, hogy bordäsfalon csünges es nyujtott läbemelesel megerinteni a fejed fölött a rudat amibe kapaszkodsz. 20 mäsodpercig ahäny ismetles megy.
Egy nem tudott, egyetlen ismetlest megcsinälni!!!
Van egy ficko ösztöl indul MMA-ban (jol van valami "manager"-eknek valo egyesületben, szoval kepzelem milyen), a mäsik fociedzö, a harmadik kung-fuzik tiz eve, a negyedik sziklamäszo, stb. Hä mi a p* van itt?
Testvereim, hät nehogy ne birjuk hasizombol 180 fokban felemelni a läbunkat, räadäsul ugy hogy a hätunk kenyelmesen meg van tämasztva a bordäsfalon!
Szoval en ezt a huzodzkodo rudon szoktam csinälni, megfäradt öreg irodakukackent azert huszasäval nyomom, es egyältalän nem fömüsorszäm jelleggel, hanem csak ugy. Mellesleg, biztos menne 50 is, ha akarnäm.
Most ne gyertek azzal, hogy mer pilickäk a läbaim, mert nem azok. A hasam se valami nagyon nagy szäm, de ezen megis nagyon kiakadtam. Nyugtassatok meg, hogy en vagyok normälis, es a többiek nem azok.