kisbendi Creative Commons License 2009.07.23 0 0 247

Szia!

 

Nekünk egy Nika260-asunk van, az alapelemekkel és néhány kiegészítő elemmel, aranyéger színben.  Sajnos az új lakásba nem vihetjük magunkkal. Én nagyon meg vagyok vele elégedve. Az anyagminőség nagyon jó, ár-érték arány is szerintem elfogadható. Minden pontosan ki van mérve, be van dobozolva, neked kell összeraknod, mindent biztosítanak (csavarok, imbuszkulcs, faragasztó, tipli..stb, mindenből annyi, amennyi kell + néhány extra darab). Az összerakás nem nehéz, főleg ha már szereltél össze IKEAs terméket, szinte ugyan az a teória, mi olyan 15 óra alatt raktuk össze az L alakú, alsó felsőpolcos rendszert, igaz amatőrök voltunk, a második valószínűleg már fele ennyi idő sem lenne. Minden dobozhoz adtak használati útmutatót, hogy mit hogyan kell összeszerelni, csavarozni, pontos ábrákkal, igaz lengyelül, de annyira élethűek és pontosak a rajzok, hogy tképpen felesleges is volt a lengyel szavakat odaírni. Szerintem az, hogy lengyel ne tévesszen meg, sztem semmi gond nincs vele, nem rosszabb mint más országokból származó bútorok. Mi egy bútorboltban láttuk az alapdarabot, és egy szekrényajtót, az alapján választottuk ki, a megrendeléstől számítva kb. 4-5 hét múlva érkezett, pontosan, szépen, sérülésmentes csomagolásban. Mi kb 4 éve vettük meg, de két évvel utána is rendeltünk még 1-2 kiegészítő darabot. A mai eszemmel ugyanezt választanám, nem csalódtam benne, ajánlani tudom. A bútor színét szépen megőrzi, a jobban használt foggantyúk (mivel nem inox, hanem csak utánzat) egy kicsit megkoptak, de azokat le lehet cserélni 1-2 év múlva nagyon hasonlóra. (itt egy kép róla, hogy kb milyen a miénk)

Előzmény: VÉNYOLC (233)