doki84 Creative Commons License 2009.07.22 0 0 997

Én is nagyon sajnálom:(((

Eddig is nagyon hiányzott, de titokban azért még reménykedtem, hátha újra láthatjuk majd versenyezeni... Ez a remény most szertefoszlott:(

Előzmény: fodrika (994)