fodrika
2009.07.19
|
|
0 0
994
|
Rossz hírem van, állítólag visszavonult a versenyszerű korcsolyázástól és ezentúl csak különböző showkban fog szerepelni, elvileg Vodorezovától származik ez az információ. Egy kicsit szomorú vagyok, bár sajna számítottam rá:((( Azért remélem, ez azt jelenti, hogy nem tűnik el teljesen a szemünk elöl. |
|