MoveArt Creative Commons License 2009.07.17 0 0 1240

Gondnok úrnak abban nagyon igaza van sajnos, hogy rendre égnek a kapcsolós villanyok a garázsban. Én már nem egyszer körbejártam lekapcsolgatni. Erre jobban oda kéne figyelni. Nem is értem, hogyan lehet nem észrevenni, hogy égve maradt. Gondolom szarik bele az illető, csak így nehéz lesz megtartani a békességet...meg a lóvét.

 

Nem tudom, hogy a folyosói lámpák időzítését lehet-e állítani, mert annak rövidítésével lehetne még spórolni. Elég sokáig égnek.

Viszont a liften jó lenne, ha lehetne gyorsítani egy kicsit. Mindig azt hiszem, hogy elromlott, mire megmozdul az ajtó. :) Persze csak akkor lassú, ha megnyomom a kívánt emelet gombját. Ha ki-be pakolgatok, akkor baromi gyorsan rámcsukódik. :D

 

A kert felöli konténert lassan el lehetne vitetni. Már kétszer annyi gané van benne, mint maga a konténer.