bivanbi Creative Commons License 2009.07.17 0 0 17174
talan nem viszonyitasi alap, de ma megneztem egy f01-et, es annak olyan erovel nyilik fel a csomagterteteje, hogy aszittem orbitalis palyara all. kimondott sulyzozas lenyomni.

egyebkent eleg ambivalens erzes az f01. egy fapados 30d volt, igaz komfort ulesekkel. szoval ilyen tank, de mar nem ereztem kimondottan jol magam benne, viszont a hatso labter az e65-hoz kepest olyan mintha egy felig L-ben ulnek. a soft closehoz viszont olyan erovel kellett meghuzni az ajtot, hogy attol egy E38 becsukodik soft close nelkul is. az 'analog' ajtotamasz viszont tenyleg nagy suti.

amikor eloszor be akartam csukni az ajtot, fel percig kerestem a kapaszkodot. mondjuk vegulis nem gaz, csak nem 'default'.

Ugyanakkor peldaul ez mar ki tudja nyitni a kozponti zarat ha leallitom a motort. Ezt allitolag az E65-ben meg szervizben sem lehetett beleprogramozni. Szoval nem kell tornazni a kilinccsel hogy masodikra kijussak.

nem akartam beleulni mondvan hogy nem akarok majd kiszallni, de nem. ugyhogy ha hozzajuttok, batran probaljatok ki, nem fog bebillenni az instant get. igazabol nalam meg mindig az Alpina B12 6.0L E38 a favorit, akkor is ha egy csomo suti nincs benne amit az ujabbak tudnak.
Előzmény: Rumcice (17160)