btimko Creative Commons License 2009.07.17 0 0 8271

Hello Cattie

 

Az all incl hasznalata a G.Beachen az erre fenntartott All Inclusive Bar-bol tortenik, ez a strand promenad mellett van 10-17-ig, emellett van a foetterem is a Beach-en ahol szinten lehet ebedelni fel1-fel3-ig, nem kell a hotelba visszamenni.

 

Nagyon jo animacios programok vannak egesz nap, vizierobik, torna, joga, labdajatekok, este show-k, disco. Kisgyerekkel lehet menni a Kids Club-ba, de csak szuloi felugyelettel (kiveve ha nemetul beszel a gyerek:)

 

Oroszok azert vannak, bar nem sok, alt 20%, csendesek es nincs veluk gond. 70%-ban nemet nyelvu vendegek jonnek.

 

Ha szeretitek a hasatokat, ajanlom a hotelban az O-fogo a la carte ettermet, ami nemreg lett all inclusive, de csak azok a fogasok, melyek mellett nincs ar. Brazil-del-amerikai kajat kinal, foglalni kell helyet.

 

Megprobalok kuldeni fakultativ arlistat neked a Besttol, szerintem a hajos programok a legjobbak ilyen melegben, valaki korabban irta hogy sznorkelezve nem elvezheto a Ras Mohamed Nemzeti Park viz alatti vilaga, de en nem ezt tapasztaltam, pedig tobbszor voltam mar ott. Bar az biztos hogy uszni tudni kell, vagy mentomellenyt kell viselni, mert az erdekes reszek nem a hajo alatt vannak termeszetesen.

 

Mikor utaztok?

Udv:Timi

Előzmény: cattie-brie (8269)