basic_channel
2009.07.15
0
0
124
nemrég sikerült megnéznem a mestertől az 'Urga'-t, az is nagyon tetszett. Kurosawa Derszu Uzalaja jutott róla eszembe, az is nagy kedvencem. Mindkettő nagyon szép film.
Előzmény:
higagyu (122)