petra03 Creative Commons License 2009.07.15 0 0 8264

Szia!

Ezt a  két szállodát nem ismerem, viszont a "miénk" is Naama Bay-en volt. Annyira nem volt sok, ha bemenünk a taxi, ha bementünk a városba és az Old Market-be. (30 LE). Hurghadán is is voltunk, nekünk itt ott lett nagy szerelmünk a Vörös-tenger. Én is DC-os szálloát keresem volna, de nem találtam, s ez nagyon jó árban volt, ezért döntöttünk e mellett. A szállodai alkalmazottkról tényleg csak jókat tudok írni. A páromnak a szülinapja kint volt, s a recepciónál egy kis meglepetést akartam szervezni. Az uriember,mondta, hogy tudnak róla, s majd kézbe veszik az eseményeket. Nem sokkal később az étteremből, a bárból az alkalmazottak, az  animátorok jöttek felénk. Tényleg síppal-dobbal s persze tortával, majd megköszöntöték. Nagyon kedves gesztus volt a részükről. :)

A programokat tekintve itt is voltak minden nap viziaerobiktól kezdve a billiárd-versenyig. Esténként pedig van egy színpad, ahol 9-1/2 10-től minidiszkó, majd utánna műsorok voltak. Mi a delfin-show voltunk, ha gyerekkel mentek azt ne hagyjátok ki. Utánna lehet a delfinekkel úszikálni, nah az még egy szuper élmény. (igaz nem olcsó mulatság. ) Ne tudom mi érdekel pontosan, de még meg van a fakultatív árlista .:)

Előzmény: cattie-brie (8263)