szokimi Creative Commons License 2009.07.10 0 0 1404
hát képzeld, nem volt időm megcsinálni, amit szerettem volna.....még mindig megvan a csomag....viszont, időközben nagyon meleg lett, ezért már nem is kívánom :)

vagy csináljak belőle kókuszos házijégkrémet?
Előzmény: Törölt nick (1402)