szokimi
2009.07.10
|
|
0 0
1404
|
hát képzeld, nem volt időm megcsinálni, amit szerettem volna.....még mindig megvan a csomag....viszont, időközben nagyon meleg lett, ezért már nem is kívánom :) vagy csináljak belőle kókuszos házijégkrémet? |
Előzmény: Törölt nick (1402)
|
|