fodrika Creative Commons License 2009.06.30 0 0 990
Van némi hírem Andrei-ről.

Ha minden igaz, most már teljesen felépült és jelenleg edző táborozik Novogorskba. A programjairól nincsenek információk egyelőre, de remélem, ami késik az nem múlik és lesz esélye arra, hogy ismét bekerülhessen az orosz csapatba!