fodrika
2009.06.30
|
|
0 0
990
|
Van némi hírem Andrei-ről. Ha minden igaz, most már teljesen felépült és jelenleg edző táborozik Novogorskba. A programjairól nincsenek információk egyelőre, de remélem, ami késik az nem múlik és lesz esélye arra, hogy ismét bekerülhessen az orosz csapatba! |
|