bicska2 Creative Commons License 2009.06.30 0 0 41223
Pont azért, mert lassan jármű sem lesz gondolom, hogy a meglévők megóvását/rendelkezésre álló hajtásrendszer átültetését nem kéne ennyire leszólni.

1. Újakra nincs pénz -és szakember mint mondottad.
2. A rendelkezésre álló készletek megtartására vonatkozó elképzeléseket -nem az enyémet, jópár topiktárs hasonló elgondolására célzok- elolvasásra sem tartják néhányan érdemesnek.

Az első megoldást szorgalmazza mindenki, de no lóvé. A második nem szimpatikus, mert egy ZIU cucc sokat fogyaszt.

Akorhát?

Engem csak az érdekelne, hogy ha ez se, meg az se, akkor mi?

Elismerem én, hogy egy 30-as / 40es évek technikája picit régi, nyilván nem gazdaságos pénzt fordítani rá. Mégis ez az, ami most éppen helytáll, szegény modern szekerek viszont kényszerpihennek. Az esetleges új járműveknek is ezt a sorsot jósolom, és megkérdőjelezem, gazdaságos volna -e azért az új járművek vásárlását eröltetni horror összegekért, hogy a garancia lejártával (gondolom 1 év) azok is a garban porosodjanak. A "melyik ujjamat harapjam" tipikus esete...

Amúgy nem akartam senkinek beszólni, nem célom senkit megbántani. De azért mégiscsak várom másoktól az ötleteket, ha az itt elhangzottak egyike sem tetszik egyeseknek. Szerintük mi jobb, és megvalósítható?