Kzella
2009.06.30
0
0
1400
Majd ha kertesbe leszel,lesz többleted is.
Minek ennének lekvárt mikor van befött is.
Én a szilvalekvárt imádom,de keveset,mert utólag gyomorégés is lesz.
Előzmény:
szokimi (1399)