szokimi Creative Commons License 2009.06.25 0 0 1395
nálunk is fogy a meggy.....amit hétvégén loptunk :) ...ááá, nem volt az rendes lopás....csak elindultunk egy kosárral, és ahol nem szedték le, leszedtük mi.....sok elhanyagolt nyaraló van Agárdon, ahova nem járkálnak a gazdák....így is sok helyen már lepotyogott a fáról
Előzmény: Kzella (1394)