szokimi
2009.06.25
|
|
0 0
1395
|
nálunk is fogy a meggy.....amit hétvégén loptunk :) ...ááá, nem volt az rendes lopás....csak elindultunk egy kosárral, és ahol nem szedték le, leszedtük mi.....sok elhanyagolt nyaraló van Agárdon, ahova nem járkálnak a gazdák....így is sok helyen már lepotyogott a fáról |
Előzmény: Kzella (1394)
|
|