boy69 Creative Commons License 2009.06.22 0 0 7234
 A legtöbbször én is sörözés közben szeretek bepisilni. Ülünk a haverokkal az asztalnál, és szép lassan aprókat eresztek be, ők észre sem veszik, a póló vagy a pulóver eltakarja. A múltkorában éppen egy olyan kollégával söröztem kettesben, akiről nem is gondoltam volna, hogy ő is szokott bepisilni. A dolog a következőképpen derült ki:

Már javában iszogattunk, amikor elment WC-re. Amikor közeledett vissza az asztalhoz, az egyik kezével próbálta eltakarni a nadrágján lévő nem nagy pisifoltot. Magyarázkodni kezdett, hogy a vízcsap meg a kézmosás a folt okozója. Gyakorlott bepisilőt azonban nem lehet ilyennel átverni, a folt formájáról meg tudom állapítani (ha nem túl nagy a folt), hogy bepisilésből ered-e vagy sem. Megnyugtattam, hogy előttem nem kell magyarázkodnia, ha sokat iszom, velem is megesik. Ekkor árulta el, hogy ha sörözik, és utána nincsen randija, akkor kedvtelésből szokott néhány cseppet becsorgatni. Egészen megkönnyebbült, amikor elárultam neki, hogy én is szoktam. Tovább ittunk, de a bepisilést azért nem vittük túlzásba. Éjszaka az utcán hazafelé menet megkérdezte, hogy szoktam-e esetleg nagyobbakat is beereszteni. Nem árultam el neki, hogy néha igen. A sok sör hatására valami bepisilős meg maszti versenyt emlegetett, de nem mentem bele a dologba, azt már itthon biztosan észrevették volna. Amikor elköszöntünk egymástól, az én farmerom már száraz volt, ő még akkor tett rá egy keveset.

Nem is tudom, mi lett volna, ha a fenti eset nem kollégával, hanem valamelyik kolléganővel zajlott volna.

Előzmény: ywatergate (7227)