sornyito Creative Commons License 2009.06.19 0 0 373

Egyébként én is azt vallom, hogy a magántulajdonnak szentnek és sérthetetlennek kellene lennie és valahol legbelűl én is úgy látom helyesnek, hogy ha valaki idegen portára hatol be, akkor számolnia kelljen azzal, hogy ott nem látják szívesen és ennek az érzésüknek esetleg fegyverrel adnak nyomatékot. De a ralitás az, hogy nem itt tartunk, tehát úgy kell megválasztani az eszközöket és módszereket, hogy az eset után is legyen esélyünk a további normális életre.

 

Hát ja, csak mit választasz meg és hogyan? Bemegy két-három betörő éjszaka, amikor az egész család otthon van, mit csinálsz? Bízol benne, hogy csak az ékszer, meg a pénz kell nekik, és bemondásra elhiszik, hogy nincs több, csak amit odaadtál? :( Akkor, amikor egy 7x éves néni és bácsi torkát simán elvágják, 8x éves öregeket vernek és kínoznak meg pártízezer forintért? hát nem tudom... De ahhoz a bíróhoz is szívesen beküldenék pár nagydarab "betörő urat", azok minden jogával egyetemben egy szép sötét éjszakán, aki képes elmeszelni azt a háztulajdonost, aki így vagy úgy felhentelte a hozzá betörőket...

Előzmény: boxer-gs (371)