Törölt nick
2009.06.17
|
|
0 0
1385
|
Olyan kókuszgolyós jellegűnek is jó. Kekszmorzsát (lehet készen kapni, azzal nem kell vacakolni), vagy reszelt babapiskótát össze szoktam keverni ugyanannyi súlyú olvasztott étcsokival. Mehet bele pár csepp rum vagy rumaroma. Golyókat csinálok és azokat forgatom bele. A formázgatás kissé macerás, de mindig sikeres. |
Előzmény: rózsaszín pitbull (1375)
|
|