fodrika
2009.06.17
|
|
0 0
989
|
Szerintem nem rossz, a vébén jó volt, az orosz bajnokságon annyira nem győzött meg, de ott csak 9. lett, ha jól emlékszem. Majd meglátjuk, hogy a következő szezonban mit tud alkotni a felnőttek között. Ha jól emlékszem az egyik GP-re kapott is meghívást... |
Előzmény: alminar (987)
|
|