fodrika Creative Commons License 2009.06.17 0 0 989
Szerintem nem rossz, a vébén jó volt, az orosz bajnokságon annyira nem győzött meg, de ott csak 9. lett, ha jól emlékszem. Majd meglátjuk, hogy a következő szezonban mit tud alkotni a felnőttek között. Ha jól emlékszem az egyik GP-re kapott is meghívást...
Előzmény: alminar (987)