Kzella Creative Commons License 2009.06.16 0 0 1382

Ha szereted,akkor szaporitja és az ize elég natur, elfogad bármit(csokit is)

Még nem probáltam ,de egyszer mindent el kell kezdeni

Előzmény: szokimi (1381)