fodrika
2009.06.13
|
|
0 0
986
|
Az FSU-n valaki rákérdezett Andrei-ra és az a helyzet, hogy még edzegett, csak valamiért muszáj volt a csapatba benyomni Plushenkot és az oroszok másik reménységét Artem Grigoriev-et, aki most 3. lett a junior vébén. Bízom benne, hogy Andrei-nek lesz lehetősége kivívni az orosz bajnokságon az indulási jogot és akkor ott meg tudja mutatni, hogy valójában mit tud. Legalább is nagyon ajánlom neki!!!:))) Ahhoz, hogy az orosz bajnokságon indulási jogot szerezzen, legalább két Russian Cup-on kell részt vennie és jól szerepelnie, azt sajnos nem tudom, hogy pontosan milyen helyezésekkel tudják magukat kvalfikálni. |
Előzmény: alminar (985)
|
|