fodrika
2009.06.12
0
0
984
Van egy rossz hírem, Andrei neve nem szerepel a jövő évi orosz keretbe:( Most nem tudom, hogy ez mit jelent, visszavonult volna, vagy sérült... majd megpróbálok utána kérdezni, hátha okosabbak leszünk.