Pipacsvirág14 Creative Commons License 2009.06.09 0 0 7166

Persze, könnyebb. Bár, nem is ez a jó szó rá, hanem egyszerűen más.

Pöttyös egy tünemény, szerintem nagyon a helyén kezeli a dolgokat.

Úgy gondolom, hogy nagyon kiegyensúlyozott, szokott apukájáról mesélni néha, ha kérdez, válaszolok, sőt, mondta, hogy most már szeretne egy másik apukát is:)

(az ovis családrajzba belerajzolta az apját is. Őszintén szólva nem tudom, hgoy ez jó-e. Szerintem nem igazán, de én vagyok az egyetlen, aki így gondolja. Megkérdeznék már egy szakembert is. Na, meg persze majd rajzol itthon is családot, akkor azért figyelem, hogy mit hogy csinál.)

Persze arra én sem számítottam, hogy ez mennyire ott lesz a mindennapjainkban. Nem úgy, hogy sírunk-rívunk naphosszat, hanem, hogy Peti hetente  tuti megjegyzi, hogy "szomorú vagyok, mert apa meghalt. De örülök, hogy amíg élt, velünk volt és nagyon szeretett minket"

MEg ugye mesél, és a szívem szakad meg, hogy néha hozzáteszi, hogy ez és ez történt, "tudod, amikor még volt apukám"

Pont mostanában akadtam ki a csajokonak, hogy elegem van, hogy az én gyerekemnek mindenből a fele jut. Türelemből, szeretetből, odafigyelésből stb.

De hát most rosszabb napok járnak, majd elmúlik ez is.

Nincs semmi gáz, sőt, tudok boldog is lenni:), csak hát ez akkor is mindig velünk marad...

Írj egy mailt lsz, a te címed az újratelepítés miatt elveszett. Várom!

Előzmény: pataporc (7165)