csirip46 Creative Commons License 2009.06.08 0 0 82391
Szép Délutánt Mindenkinek.
Valami tényleg nem stimmel az indexel, mert nincsenek, legalábbis nálam, képek.
JOLIKÁM. A csipkédet a nyaralóban néztem meg. Nekem tetszik ' Bár én tudnék ilyent csinálni, de majd egyszer megpróbálom...Most pillangós projektben utazom, mindenféle apróságban, mert Balázs az oviba szeretné bevinni a társainak. Már egy jó párat meghorgicáltam - Horgica pillangó - de "pihentetőnek" egy kis terítőcske is .... Hiába, ez a mániám...
LÁNYOK Végig néztem a röpptali Csöpinél képeket és irigykedtem egy kicsit. Olyan jó, hogy ott vagytok egy gruppba és össze tudtok jönni. Ezért volt jó a nagytali. legalább láttalak Benneteket!
Oh. megjöttek a képek.
SZIRMOK-VIKI. Ez a teritő csodálatos.
MARINO. Nemcsak a teritőcskédet csodáltam meg, hanem a sütid is gyönyörű. Sajnos én semmit nem szeretek amiben alma és fahéj van (((
ZSOFI-GABI. Tündériek a lányok!!!!!
FPÁRDUC. Csudaszép leszel. A szépségért meg kell szenvedni:-) Nekem is mindig ezt mondta a keresztanyám, mert folyamatosan besütötte a hajamat szép csigákra de valahogy mindig hozzáfogta a fülemet is egy picit. Hát odakozmált....és én visitottam...de szép göndör lettem....
Nálunk a végén csak esegetett az eső, de legalább hullott valami az égből. Inkább locsolok mint egy jeges vihar... Borzalmas amit láttam a Tv-ben.