t.579 Creative Commons License 2009.06.08 0 0 613
Sziasztok!
Végre vége ennek az őrületnek amit szülinapi bulinak neveztek.Ti kedves Penny-sek annak éreztétek?Mert én és a munkatársaim koránt sem . Már irtatok szinte mindenről mert a helyzet úgy tűnik mindenhol hasonló volt. A záró buli nálunk is rendőri segítséggel zajlott le botrányosan. A hét utolsó két napján a vezetőség csendben magunkra hagyott, de legalább nem kellett konferenciázni megszámolni-kirakni -beszedni dolgokat. Arra se voltak már kíváncsiak, hogy élünk-e még. KIT LEHET EZÉRT HIBÁZTATNI??? Lehet a vezetőséget mint ahogy ezt is megírtátok. ÉS A KEDVES VEVŐK????Már órákkal az akció kezdete előtt ott tolongtak, veszekedtek, fenyegetőztek .Majd ahogy közeledett az idő, tépték, marták egymást, bennünket hibáztatva, hogy erről mi tehetünk. Ezek a kulturált vevők!!! Ahogy elkezdtük osztani az árukat bedurvultak, majd a kasszáson töltötték ki a mérgüket .A tegnap volt a csúcs. A családtagok bennünket féltve ott toporogtak a kirakatnál, a bejáratnál, ki hol. A nem dolgozó munkatársak feljöttek segíteni. A sajtot fél nyolckor tudtuk elkezdeni kiosztani mert többen rosszul lettek. Hat órától gyülekeztek és bosszúból?, unalomból ettek, ittak, loptak. Volt aki 5-10-szer fordult kabátba rejtett cuccal és azzal az indokkal, hogy ő csak a családtagját jött megnézni. Hát kedves kollégák f........ul rendben lesz a leltár. A szabadnapos munkatársak maradtak a romokat eltakarítani. Az akció kirakása félbemaradt, mert már záróra után se fizikai se lelki erőnk nem maradt. Amikor bezártunk sírtunk a megkönnyebbüléstől, hogy megúsztuk, látva egymást mert mindenki a másikat féltette. Ma reggel bár nem dolgoztam, bementem segíteni az akciót befejezni, lehet nem kellett volna!? Először egy vevő állt nekem hogy milyen szemetek voltunk hogy a két sajtból egyet elvett a kasszás és oda adta annak akinek nem jutott .Megkérdeztem hogy ti vevők hogy viselkedtetek?Ha egy kamion sajt lett volna akkor nem tiportátok volna agyonra egymást?DEHOGYNEM!!!!!!! Mert ilyenek,"de ők nem hibásak".Ami hab a tortán jött a dicséret a kedves vezetőségtől.: telefon,műszakvezető húzza a raklapot a kamionról,és a TV kéri azonnal forg. óraszám.stb. szerencsétlen mv. mondja, még nincs minden kész .Válasz: mit képzeltek magatokról, amit meg kell csinálni azt meg kell és ha kérem azonnal! HÁT ENNYIT ÉRÜNK, ENNYI AMI PRÉMIUMUNK.Bár lehet hogy plusszba kapunk még pár fegyelmit mert uram bocsá' nem készültünk el időben a feladatokkal .