zöldtengerszem Creative Commons License 2009.06.01 0 0 81726
Nyílt levél !

Kedves Jolimama ! És Kedves Topiklakók !

Látom töröltetted a hozzászólásaimat ...
Nem tudtam , hogy ennyire zavar a jelenlétem , nem hiszem , hogy evvel a hsz-sal megbántottam volna bárkit is , de ezennel tudomásul vettem , hogy számodra itt "Persona non grata" lettem... Tudomásom szerint nem adtam okot erre , de azért ezt furcsállom mindenesetre . Téged nem ilyen embernek ismertelek meg , talán most becsapott az emberismeretem ....
Én az igazságosságot , és az egyensúlyt mindenkire vonatkozóan véltem értelmezni , de van akinek itt nagyobb egyensúlya és igazsága van , mint másoknak . Ok , elfogadom nem harcolok , és akkor , hogy ne rontsam az összképeteket többet nem jövök ide ... Szeretettel üdvözlök mindenkit , aki jószívvel van irántam , a szomszéd topikban megtaláltok , a jószándékú embereket szívesen látjuk odaát és azokat is üdvözlöm , akik ellenségnek tekintettek ! Kívánom , hogy jöjjenek békébe önmagukkal , mert én nem vagyok ellensége senkinek sem.... Amit rám vetítettetek ki , bennetek diszharmónia , nem bennem . Ha valakit megbántottam bármivel is , kérem nézze el nekem ... Tudom , hogy magánban milyen háttérmunka folyik , ez viszont nagy csalódás nekem ... Vannak akik abban lelik örömüket , hogy a fullánkjaikkal másokat döfködnek ... Én a nyílt dolgokat , nyílt embereket szeretem ...

" Örömöm sokszorozódjék a te örömödben , hiányosságom váljék jósággá benned "/
Weöres Sándor

"Kreatívan kézimunkázunk és közben jókat beszélgetünk ... " a topikunk címe .

Ezennel elköszönök tőletek , sokakat közületek nagyon megszerettem , de majd privátban , fogok ezentúl írni nektek , ide többet nem jövök ...

Üdvözlettel , és megköszönve az eddigieket és minden jót kívánva nektek szeretettel : Zöldtengerszem , azaz Erzsi