Cefrekecske Creative Commons License 2009.06.01 0 0 175
Igen , szerintem is kétesélyes a dolog. Én ha le akarnék koptatni egy nőt nem mondanám mondjuk.
Nála remélem nem a lekoptatós az igaz, elég őszinte és nagyon rendes ember (ezért is estem bele, nagyon ritka az ilyen rendes és tisztalelkű nő manapság). Talán nem vetemedik ilyen "kisstílű" dologra. A remény hal meg utoljára tudjátok! :)
Egyébként igen, én bármikor és bárhol találkoznék vele ha arról lenne szó. Amúgy nem csak a munka ami elveszi az idejét, hanem sok mindent csinál ami szerintem amolyan pótcselekvés és csak azért teszi, hogy lekösse magát. Amolyan menekülés egy picit szerintem. Tény, hogy biztos jól elvan de tudat alatt ezek pótcselekvések SZERINTEM.
Amúgy azt még hozzáteszem, hogy nekem is viszonylag sűrű napom. Reggeltől este 6-7-ig simán dolgozok van amikor tovább is, mikor meddig van kedvem, meddig bírom. Egyikünk sem otthon lakik, más városban dolgozunk több száz km-re otthontól és csak hétvégén megyünk haza. És még így is fél óra kocsikázásra van az albérlet az irodától. Neki meg még többre.
Előzmény: baratnod (172)