Tóni bácsi Creative Commons License 2009.05.25 0 0 24539

Tudod mik vannak?

 

Nekem nem szabad volna ilyeneket olvasni, mert csak sokadszorra is felmegy a pumpám tőle. :-(((((

 

Nem érdekel ki, mit mond, mert csak a saját véleményemet fogadom el.

Eszerint: a 210-es Babettának elég jól meg van alkotva a sebességváltója.

 

AKINEK NEM MŰKÖDIK, AZ MAGÁBAN KERESSE A HIBÁT!!!

 

Kicsit több törődést és figyelmesebb vezetés technikát igényel mint az egysebességes, de HA EZT A TÖRŐDÉST NEM HANYAGOLJA EL A TULAJDONOS, akkor kiválóan működik a váltó. Úgy, mint az enyém már 19 éve. Pedig hidd el, nem gyártottak az én tiszteletemre külön egyetlenegy működőképes sebességváltójú mocit. Meg azoknak a barátaimnak sem, akiké szintén frankón műxik!!! Hogy a kétsebességes lassúbb, mint az egysebességes??? Ezt a dumát esetleg az 1 év 4 hónapos unokámmal lehetne megetetni. Bár ebben nem vagyok biztos. :)  Bármikor leverem dinamikában az egysebességest. Végsebességben talán nem, mert a második sebességhez tartozó áttételek úgy tudom azonosak.

 

A legfontosabb dolog: Tudni kell, hogy mit várhat el az ember az adott kedves kis libakergetőtől!

 

SZÍVESKEDJEN MINDENKI TUDOMÁSUL VENNI, HOGY NEM A MOTOR FOG HOZZÁNK ALKALMAZKODNI, HANEM FORDÍTVA SZÜKSÉGELTETIK!!!

 

Bocsi, hogy kissé elvesztettem a türelmemet, de nagyon irritál, ha a sebességváltómat ócsárolják!!!

 

 

Előzmény: trilla414 (24526)