poppadom Creative Commons License 2009.05.25 0 0 1240
Valoszinuleg sokaknak nem fog tetszeni amit irok, de ha pl. Joe McNally-nek jo volt rengeteg profi kephez, megelheteshez a D2X akkor nekem hozza kepest utolso senkinek miert ne lenne jo az annal jobb D300? (+4 obi amit hasznalok is es 4 vaku) Joe McNally D3-ra valtott, na es? Ha en is arra valtok akkor jobb amator fotos leszek, jobb kepeket fogok csinalni? Lof***t. Egy ideig en is a felszerelesben kerestem a hibat, noha a leggyengebb lancszem az egesz gepezetben mindig is en voltam es leszek is egy jodarabig. Anyagilag megengedhetnem a D700-at peldaul, de amig nem bizonyitok magamnak tobb teruleten addig teljesen felesleges a fejlesztes, mert egy helyben topogas lenne a vege, noha a lelek meg lenne nyugodva, hogy a technikan mar nem mulik a dolog. Persze ettol fuggetlenul mindenki arra kolti a penzet, ugy szervezi ujra a felszereleset ahogy akarja, de emlekeztetoul: az elegedetlensegnek, nemtetszesnek a vegeredmenyt illetoen legtobbszor a felhasznalo sajat bugyuta hibaja az oka. Es amig nem tanul ezekbol a hibakbol, addig szerintem felesleges _latszolag_ egy szinttel feljebb lepnie a felszereleset tekintve.