vOlgi
2009.05.24
|
|
0 0
88
|
Valahogy ide keveredtem, és hogy, hogy nem filmesztéta nem lévén lehúztam a Jöjj és láss c filmet. Oroszul, minimális nyelvtudás mellett nagyon kemény és hatásos a film. Tudtok még ajánlani szovjet, nem elrugaszkodott háborús filmet amit netről megszerezhetek (linkkel)? |
Előzmény: Zicherman Istvan (85)
|
|