Törölt nick Creative Commons License 2009.05.13 0 0 230
mondjuk, ki tudja a DKV tol sztem kitelik.. én dkv párti vagyok, van egy baártom ö viszont hajdu-volán... azért jo, hogy nme ikarusok fognak mostmár járkálni, de azért lehet hogy jobb lenne ugyanazzal a flottaszámmal kezdeni, és akkor nem ritkitani stb stb stb.... elég hülyén van az a villamosmegállos tábla is, az utastájékoztato valamikor azt irja ki hogy mikor jön a kövi villamos és közben ott az óra, ami nme is pontos, valamikorazt hogy hogy valosult meg, és x perc van kitéve :D szovlal sztem ez nme az a 100-as rendszer plusz.. a trolin a hangokat szerem :D meg egy szavunk sem lehet miylen jo troliaink vannak de a kijelzö az elején meg... iylesmi.. elég fura és sztem meg lehetne ezeket akadályozni kis odafigyeléssel és nagyobb szinvonal lenne... itt van most a megállofelujitások... 3 megállo 8 000 000 ft? mi abban az annyi ?:S nemértem... am, DKV is titkolozik... mindenröl... :S de miért? ha v mi kiszivárogna, az olyan nagy baj lenne? meg... kósának a beszólása ... :S kicsit nagyon lefikázta a Hajdu-volánt... pedig hejközin nagyon jo tipusu gépei vannak melsleg ezekkel a szolarisokkal ... javitott sokat... :D imádom öket! Azt mondom h dkv forever de közben nem azét érzem meg a többi bajai is a volvoknak, tényleg, a többinek islesz baja amilyen ezeknek vagy, azokat már hejben ki is javitják?
lehet nem érthetö a szöveg.. kicsit hibásan irok, sorry :D de remélem kiolvashato, és köszönöm a választ!