Bárányfelhő12 Creative Commons License 2009.05.13 0 0 523

Sziasztok! Már elég régen nem írtam ide, február körül a só és C-vitamin kúrával próbálkoztam, amit nem bírt a szervezetem, most mással. Elég gyakran nagyon mélyen vagyok, lelkileg teljesen kiüt ez a nyavalya, pedig amúgy szép életem van, de ez mindent tönkretesz. Március vége óta használok egy mágneses-biorezonanciás gépet, a neve Magneter. Jelenleg még csak béreljük, de ha használ, akkor meg is vesszük. Az a jó benne, hogy itthon tudom csinálni, nem kell elmenni itthonról, mert van egy 2 éves kislányom és ez nagy kötöttség. Szóval ez a gép egy magyar fejlesztés, CD-kel kell használni. Van hozzá egy DVD lejátszó, egy erősítő és egy matrac, amire rá kell feküdni. Különböző betegségekhez, különböző CD-k vannak és ezen frekvenciák. Lyme-kórhoz 6 db CD van, sorban kell csinálni nap mint nap egyet. Egyelőre nem vagyok tőle jobban, sőt, pedig már több mint másfél hónapja csinálom. Azt észrevettem, hogyha egy nap 2 CD-t csinálok, akkor nagyon rosszul vagyok. Ha kihagyok napokat, akkor jobban leszek. Most is olyan periódusban vagyok, hogy annyira, de annyira fáradt vagyok, legszívesebben folyamatosan feküdnék és aludnék. Az is érdekes volt, hogy az első használat után megfájdult a derekam, ami soha nem szokott fájni. Kb. 1 hónapig fájt, az utolsó 2 hétben annyira, hogy alig bírtam felállni, menni. Aztán teljesen elmúlt. Most ez a hatalmas fáradtság domminál. Egyszer lehet, hogy jóra fordul ez az egész, csak győzzem kivárni. A gép haszálata mellett iszom napi 1 dl ezüstkolloidot és most vettem olajlevél kapszulát, többektől hallottam, hogy jó. Igaz nem gyógyítja meg a lyme-ot, de javít rajta. Ja, beszéltem egy nővel, aki 3 hónap alatt tünetmentes lett lyme-ból ezzel a géppel, igaz naponta 2x használta és 3 hétig szedett alatta antibiót.

 

Üdv,

Bárányfelhő