havefun Creative Commons License 2009.05.08 0 0 27
Már a 4. riasztás!? Az nagyon sokba fáj majd HÁZnak! Ha a rendszer van rosszul kiépítve/bekonfigurálva, akkor villámgyorsan meg kell oldani, mert a költségeket a tűzoltók keményen kiszámlázzák, ami több százezer forint is lehet!

Amit hallottam és tudni érdemes ezzel kapcsolatban: a tűzoltó költséget az első pár alkalommal nem számlázzák ki a háznak!

Kíváncsi vagyok a közösképviselő mit tesz (tud róla egyáltalán???), és milyen költség kimutatás készül majd erről! Minden kiadást csak számla ellenében szabad elfogadnunk, bemondásra vagy közösképviselő kimutatására semmiképp sem! Az sem elég ha kiszállást igazoló jegyzőkönyvet mutat. Valami bizonylatnak lenni kell ezekről az esetekről, ha fizetünk érte!
Előzmény: euscac (26)