Sziasztok!
A mai nappal megkaptam a folyószámla egyenleget, amely kritikán aluli ( Hiányzik az előző egyenleg befizetésem,az adatok pontatlanok, valótlanok). Erről tájékoztattam Kittit is.
A magam részéről nem kívánom a jelenlegi képviselet továbbiakban történő alkalmazását, mivel nem alkalmasak a feladatuk ellátására.
Nem óhajtok állandóan azzal foglalkozni, hogy megkapták-e az óraállásokat, miért nem stimme l az elszámolás, stb.
Kértem árajánlatot a Zöld és Zöld társasházkezelőtöl. Amint megkapom, lemásolom és bedobom a postaládákba ( amelyiken van név).Szükség lenne még legalább 2 másik árajánlatra is, hogy a 2009.05.19-i közgyűlésen már nemcsak a váltásról, hanem a konkrét új képviseletről is döntenénk.
Amennyiben egyetértetek a fentiekkel,legyetek szívesek beszerezni a másik 2 ajánlatot és bedobni a postaládákba.
Üdözlettel:
Bali Gabriella