djmythos Creative Commons License 2009.05.03 0 0 12
Üdvözletem! Nemrég kezdtem fotózással foglalkozni, és érdekelne a rendezvény-, partyfotózás is. A kérdésem csak az, hogy mennyire nyitott vagy zárt ez a terület? Hogyan édemes elkezdeni? Mindenképpen érdemes megkeresni egy rendezvényfotós céget, vagy egy partyfotós oldalt, akik segítenek az elindulásban?