Törölt nick Creative Commons License 2009.05.02 0 0 226


Gusztos úr!


Remélem hogy jól döntök, amikor tollat ragadok, hogy az ön n+1. ámokfutását kommentáljam, ill. azt a tényt, hogy most országos bemutatkozása után Péter fia honlapján "mea culpázik" szégyenében, azaz hazudozik!

"A Földi Zsolt és társa által készített film, melyből egy részletet a Hírtv is bemutatott, részben meghamisítja a valóságot, részben tendenciózusan torz összefüggésbe helyez valós tényeket."

Na akkor, mi a baja önnek Földivel? Mi az hogy "Takarodj!"?
Gusztos úr! Had jegyezzem meg, hogy Földi Zsolt a munkáját végezte, ha nem is abban a stílusban, ahogy azt ön tette a tanórákon ordítva, kávéval leöntve az ablakon keresztül az önt idegesítő énekesmadarat! Igen István. Vagy amikor a szekrénybe bújt, magára zárva annak ajtaját és ordított, amíg csitult némileg ideggyenge rohama, azzal sem törődve, hogy tanítványai észrevették és kinevették önt!

Gusztos úr, ön egy gátlástalan gazember!
"A kirobbant vitában több alkalommal takarodásra szólítottam fel a JSM provokátorát"
Ön hazudik, nem azt mondta takarodjon, hanem "Takarodj te szemét!"
Mi az hogy "TAKARODJ"?, illetve "Takarodj te szemét?"
Még egyszer kérdem...
Mi az hogy "TAKARODJ!"? illetve "Takarodj te szemét?"

István maga egy munkáját végző operatőrrel ordítozott, minősíthetetlen hangon, amit ha az Árpád borozóban tesz a lánya cigány fiújával egy üveg "Koccintós" bor elfogyasztása után, akkor azt mondom, hogy ön egy rasszista, idegbeteg állat!

De kérem, ön a Demszky úr könyvbemutatóján tette mindezt!


Most mit gondoljanak az önt nem ismerő (ezek után megismerni sem akaró) embertársai?
Most komolyan, önnek mint közszereplőnek, kutya kötelessége lenne tűrni az efféle közjátékokat, atrocitásokat!
Mármint ha közszereplő, és ön az...

Földi meghamisítja a valóságot? Hogyan Gusztos úr? Hogy felvették az ön őrjöngését?
Az ön kezét a kamerára tették? Támadást imitáltak az operatőr ellen és a saját hangjából összevágva "Takarodj te szemét!" szavakat vágtak alá? Így volt? Hogy máshogy mi?
Amúgy ön ismeri Földit? Honnan a csendőrpertu? Piáztak együtt? Vagy libáztak?

"Akár az egész eseményt fölvehette volna, de más volt a terv."
"a pimaszul arcomba tolt kameráját félreütöttem: ennyi igaz a "rátámadásból."
Megint csak azt kell írjam, ön ismét és újra és újra hazudik!!!
Nincs arcba tolt kamera, ön lép oda és nyúl a kamera optikája felé... vagy ez is a filmesek programja volt ugye?
Emlegette még a Nógrád Tv-t: "úgy gondoljuk, olyan társaság, amelynek honlapján nincs impresszum, senkinek sem adhat semmiféle "közfeladatot."

Ez ám a liberális következtetés! Kinyilatkoztat, - nem adhat és kész! Miért nem?
Mert ön azt mondta! Miért ki vagy te? Én, Gusztos István! Ja, értem, így már más, - akkor nem adhat!

"Fellépésem tehát nem a sajtó, a tájékoztatás szabadsága, hanem a médiabanditizmus ellen irányult."
Ők voltak a médiabanditák? Most viccel ugye? De nem!

Ez most tényleg a "fellépése" volt? Ön túlságosan gyakran "lép fel" uram!
Ezeket a fellépéseket kulturált környezetben gyógyítani szokták, az alany elmegy egy gyógyítóhoz, segítséget kér és akkor kezelik!

"Miért szabad ezt nekik itt csinálni?" Én megfordítanám a kérdést, miért szabad ezt önnek ott csinálni?
"Szétkúrhatnak mindent?!"

Gusztos István ezt nem is kommentálnám, beszédes ez az én kommentem nélkül is!
Gusztos úr, kérem kezeltesse magát!

Amúgy azt a nagyképű legyintgetést a "menj a fenébe" a kevésbé szofisztikált "szétkúrhattok mindent" előtt 5,51-nél a kisfilmben, szóval azt a nagyképű, pökhendi kivagyiságot, tanítani kellene kedves István!
Majd még halkan szinte motyogva szisszeni oda a riporternek, aki elé tartja a mikrofont, "Vidd már a picsába" ami már szinte komikus, burleszk, Hupcsik Laci csak úgy nyeli vissza a röhögést". Nagyon, nagyon beszédes ez is uram!

"A dolognak az a színezete, hogy a fideszes megyei és városi önkormányzat Földi Zsolton és néhány társán keresztül közpénzből finanszírozza a JSM-et (Földi a közelmúltig az oktatási bizottság külsős, Fidesz által delegált tagja volt) " azt a tevékenységet, amelyet csakis züllesztőnek, alantasnak, barbárnak lehet minősíteni."
Ez csúsztatásnak is gyenge István, ne haragudjon, ön most viccel? Ebből hogyan következik ez?

Nem ez az aktuális kérdés, - ami a FELLÉPÉSÉBŐL adódna kedves István, hanem az, hogy Péter fia hogyan fasisztázhat büntetlenül a parlamentben?

Az ön fia nem egy elmebajnok, nos ezt rég óta tudjuk! Iwiw-es barátságot ápol a magyarellenes, uszító Balogh Artúrral, akinek blogbejegyzéseiből néhány ízelítő:
"Magyar kutya fényesre a cigány lábát"
"Meleg társadalom ölelésében a cigány bloggerek!
"Magyarok kérjetek bocsánatot a cigányoktól"
"Cigányok pénzén jó volt zsírosodni a magyaroknak?"
"Gyilkolj cigányt és kapsz egy lakást!"

Nem is folytatnám Gusztos úr, nézzen már körül, hogy kikkel kollaborál Peti a neten!
Peti beteges rettegése a kopaszodástól, beigazolódott! Forrása a szorongás, az ön idegbetegsége, agressziója, labilitása!
Szomorú opciók egy harmicon felüli fiatalembernek, aki lassan fedezi fel magán és édesapján az idegbetegség jeleit!

Végezetül, ha a "Félkerékből" tántorog hazafelé kapatosan és egy biciklis fiatalember, csak úgy nevelési célzattal a kopasz tarkójára legyint, akkor az én voltam Gusztos István tanár úr! Csak üdvözöltem, jó egészséget kívánva önnek és kedves családjának és ha ön is úgy gondolja, ennek örömére énekeljük el az Inernacionálét, egy, két, hááá...