vespatibi Creative Commons License 2009.04.25 0 0 123801

Köszönöm az adminisztrációd a távollétemben&persze a titulust is amit kaptam:-)

Sanyi tényleg nem írta,hogy jön csak azt,hogy jó 5letnek tartja.

Távollétem oka:elmentem megnézni 300feeling-nek a 24est.

300Feeling:a Típus egy idős úré,aki csak Mercedessel jár&nemrég vett egy kereklámpát,felesége járt utána evvel,de neki vett egy kisebbet:egy 'lepkelámpás'C-t 4.5M-ért.Az öregnél van  1996óta akkor jött be az országba az Autó.Ő tőle bérli a kereskedés a telepet&ezért árulják ők az öreg Autóját.A motornak nagyon szép:értsd:gyönyörű hangja van,váltó szépen működik,futómű,elektromos extrák:tető,ablakok,centrál,tükör,klíma,riasztó,jól működik.Téli garnitúra lemezfelnin,nyári garnitúra 8harapásos gyári felnire szerelve.Mind2 garnitúra Toyo&a gyári méret.Téli a csomiban,nyári az autón.Sztem 2szezont elmegy simán mind2 garnitúra.Egy Csepeli Mercedes szerelőhöz hordták amióta náluk van,ő szereli a mostani 2Mercedest is amitt vettek.Megvan a 2 gyári kulcsa&2riasztó távirányítója az Autónak.Összes üveg gyári,kivéve az elsőt az pilkington/nem ment messzire üvegért sem azok is Csepelen vannak:-)/Váznyúlványokon,küszöbön,hossztartókon,bölcsőn,lengőkarokon,serülést nem láttam ahogy alánéztem.Csomagtartón,géptetőn,többi ajtón rozsdát sérülést nem látam.Most jönnek a hibák:BE.ajtó csere,J-BHsárvédőív csere,vezetőülés csere/szakadt a széle,ennek ellenére nem éreztem kiültnek/,hiányzik a kartervédő,kormány csere/kopott/,Elökös beállítás/csúnyán áll/,középbox fabetét csúnya.JE kárpit teteje megégetve/cigaretta/.Kb ennyi.

Véleményem szerint-persze mindenkinek mások a lehetőségei-2-4kilót ráköltve lehet belőle egy szép Autó.Most is szép az 'állása',csak ez a sok 'pici'hiba elrontja nagyon.

Úgy lenne pénzem ahogy nincs&ráfizetne az enyémre 1kilót elcseréltem volna&szép lassan megcsinálnám:-)

Itt a kerekedő elérhetősége:Bakonya Kálmán 06-hetven-542-6618

A többit mail-ben ne foglaljam itt az oldalt...

Előzmény: Rudolf diesel (123792)