pönty Creative Commons License 2009.04.22 0 0 109

"Drága embertársam! Ez nem érzelmi kérdés. Egyszerű. A jó minőséget kiviszik külföldre-jó áron. A hitványat behozzák helyette,bagóért-majd eladják nekünk könnyeiket morzsolgatva: "kiváló magyar árú" Magor-azanyjaúristenit!"

 

......

 

"És akkor még torgyánt el is felejtettem.

Kár,hogy apámat nem tudom ideültetni,mesélne neked a mezőgazdaságról-ő agronómus-volt."

 

 

Azt hiszem, hogy érzelmi kérdés, mert a magyarságunk megtartása, önellátásunk növelése, önbizalmunk múlik ezen ebben a korrupt, széthordott országban. Akik próbálnak valamit tenni öntudatuk visszaszerezvén, elbuknak a pénztelen vásárlókon, a pénzes gazembereken, beépülő rombolókon....

 

Törvényt töröltek el azért, hogy ne kelljen a termelőt és a származási  országot feltüntetni az élelmiszereken: fogyasztóvédelmi törvény néven törölték ezt el, helyette a forgalmazó a külföldi származású árura rányomhatja, hogy magyar kódos. Át se csomagolja, csak ráragaszt egy magyar kódolt cetlit. Ezt pár éve törvénykeztük.

 

Ezért nem a magyar paraszt a hibás, hanem a nemtelen politikai elit....

 

 

 

Az én apám is már csak lélekben mesél....  ua.

 

... és még két éve is az mszp-re szavazott... nem tudta elhinni, hogy Kádár  pártja tette zsebre a nép sorsát.....

 

Uram, tedd jóvá, amit elrontottunk-elrontunk, bocsáss meg, tekints ránk irgalmas, kegyelmes, gondviselő szeretettel. Amen.

Előzmény: Törölt nick (13)