cszoki Creative Commons License 2009.04.22 0 0 152193
Régen jártam erre, úgyhogy van mit pótolnom:)!

Reni, utólag is boldog 100.napot és további problémamentes pocakosodást kívánok!
Fanta, Eolga, nektek pedig gratulaaaaa!!!
Lányok, további zöld hullámot kérünk:) Itt a tavasz, jó idő, ilyenkor beindulnak a hormonok, biztos vagyok benne, hogy pár hónap múlva tiszta zöld lesz ez a tábla:).
Az újaknak pedig üdv, és rövid itt tartózkodást:)

Judit, neked pedig csak annyit tudok mondani, hogy üdv. a klubban:(. Egész napos non-stop hányinger elkísért 6 héten keresztül, nagyon kemény volt...tudom előtte ezért sírtam,és bármit megadtam volna érte, de azért egy bizonyos idő után az embert nagyon kikezdi fizikailag/lelkileg is az örökös rosszullét. Éjszakánként úgy sírtam álomba magam:( mert nekem főleg éjszaka volt a totális mélypont.
Próbáltam én is mindent, keksz, kétszersült, gyömbér, kakaó,kóla...semmi nem hatott:(.
Citromfagyi viszont jól esett , van a Carte D'ornak egy citrom sorbet-ja, ami nem rendes tejes jégkrém, hanem vizes, jeges, és dugig van citromdarabokkal. Annyira savanyú és hideg, hogy a legnagyobb mélypontokon az segített át.
Aztán ahogy a nagy könyvben meg van írva, 3 napja mintha elvágták volna a rosszullétet, beléptem a 12.hétbe, úgyhogy kitartást!!!!!!
(Én azóta egyébként nem voltam dokinál, jövő csüt.ön kell mennem, nagyon parázok!Remélem minden oké lesz.)