zsomi.vac Creative Commons License 2009.04.22 0 0 2366

Bocs a kedd megint nem volt elég hosszú,de mindenképp átmegyek egyszer már végre.Én tegnap már a végsőket kalapáltam a hajón.Egy kicsit dühös is voltam magamra,mert vagy 30 percig tántorogtam a hajó körűl,hogy mit is csináljak rajta merthát végülis így is működik.Aztán maradt a csinosítás, meg az apróságok.A hűtőt a végleges helyére szereltem,a benzintankot pedig csak majdnem.Még 1 fordulatszámmérők kell szerezzek aminek a külső támérője max 8 cm.Itt nincs valakinek ilyen eladó? mert a boltit 16000ért adják mert annak van doboza.Nekem az is jó ha az üvegén van 1 karc.Még pár szopknyát kell megvarnom,meg vissza patentolni,egyenlőre ez a kormánylapát marad,mivel igaz hogy nem fordul meg helyben,de legalágg 180 fokot tudok vele csinálni,ha meg kall állni,eddig ez a legjobb megoldás,aztán a lapátokat kell a gyűrűben mélyebbre szerelnem ami csak 20 cm új hegesztési varratot jelent,lapátszögállítás 50 fokra,a légszűrőt át kell helyezni az ülés alá mert nagyon sok port szív.

Ahogy ezt végignézem kb 2 nap,és kész az alapgép.Kicsit talán egyszerű néhány megoldásom,de nem érdekel.Majd augusztus végén ha már nem használom minden nap akkor szétszedem és minden rögtönzött konzolt szépen kimunkálok,és akkor biztos minden alu lesz rajta(-30 kiló).

A találkozót még nem tudom,hogy megoldható-e számomra,és egyenlőre még nem vizsgázott a futóm.:-(

Azért remélem a jövő héten már el tudom vinni és át is megy.