megyerizs Creative Commons License 2009.04.20 0 0 494
Sziasztok!
Anno én is írtam, hogy a műszaki átadáson méricskéltem és 10cm-rel rövidebbek lettek a szobák, ezek szerint másoknak is feltűnt a méretbeli különbség.
Nem kekeckedtem, de nekem is jól jött volna az a +10cm.


A Volksbankosoknak sem utalják a maradék hitelt?

A beállók miatt szerintem annyira nem kell izgulni, ugyanis,akinek van 1millája, hgy vegyen egy beállót nem fog ott matatni. Persze ez csak az én véleményem, nekem nem volt pénzem már venni, így már 1 hete a ház előtt parkolunk, eddig piszkamentesen.

Múlt héten voltam az Okmányirodába, hogy bejelentkezzünk, de a 41-es szám még nem is létezik.
Ha az Önkormányzat pecsétje kellett a társasházi a. okirathoz, akkor gondolom felviszik már a rendszerbe.

Remélem hamarosan költöztök Ti is, mert így nagyon üres a ház.
A liftek múlt hét szerda óta működnek, ugyanis a kképviselő először azt mondta, hogy a sérülések miatt 300000Ft-ért kibéleltethetjük. Ha-ha-ha A párom körberöhögte, hogy 10000ért hoz polifoam-ot, amivel olcsóbbra jönne ki egy kicsit. Ezután azt mondta, hogy nem működik még a vészjelző a liftben, majd kiderítettük, hogy át sem adhatták volna, ha ez a funkció nem működik benne. Erre a párom felhívta, hogy ne kamuzzon tovább és ne akarja hasbaakasztani a kifogásaival. Másnap délelőtt láss csodát mentek a liftek.

Hát ez van.