Hofburg Creative Commons License 2009.04.20 0 0 8338
Sziasztok, szia Jtoti!:)

Nem titkoltam, hiszen a szakdogámhoz kapcsolódva kellett létrehoznom egy blogot, feladat volt az egyetemen. Akkoriban írtam is egy körmailt, hogy nem bánja-e senki, ha írok a mi kis fórumunkról is? Ha jobban belegondolok, akkor viszont lehet, hogy a blog címét elfelejtettem megírni, és csak Marikának írtam meg pontosan, mert Tőle engedélyt kértem, hogy a szolnoki kiállítás beszámolóját felrakhatom-e?
A lényeg, hogy dehogyis titkolom, sőt nagyon örülök neki, hogy ennyien megnéztétek!!! És köszönöm szépen a sok-sok dícséretet, dagadt is a kebelem a büszkeségtől, amikor olvastam, hogy tetszik Nektek!:)))
Fogom is tovább bővíteni. Egyrészt mert muszáj az egyetemen, másrészt mert rákaptam az ízére.
Tavaly ősszel kellett elkezdeni blogot építeni, de az egy muszáj-téma volt. Akkor elkezdtem ezt is, de csak hobbiból. Aztán most pár hónapja egy másik tantárgy keretében kötelező is lett a szakdogával kapcsolatban alkotni valamit - ezzel akartak ösztökélni, hogy elkezdjük a dogát időben. Milyen jól tették...:))
Előzmény: Jtoti (8336)